Specjalista ds. zarządzania jakością

Praca: Specjalista ds. zarządzania jakością

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/21/0140
OBOWIĄZKI:
PRZESZKOLENIE BHP I P.POŻ, ZAPOZNANIE SIĘ Z OBOWIĄZKAMI I UPRAWNIENIAMI STAŻYSTY, REJESTROWANIE REKLAMACJI W SYSTEMIE EOD, ROZPATRYWANIE REKLAMACJI NIE WYMAGAJĄCYCH PRZEPROWADZANIA OGLĘDZIN U KLIENTA, POMOC PODCZAS KONTROLI WYROBU GOTOWEGO I PARAMETRÓW PROCESU PRODUKCYJNEGO W ZAKŁADACH PRODUKCYJNYCH, REJESTROWANIE W SYSTEMIE IFS WYNIKÓW KONTROLI WYROBU GOTOWEGO, WYKONYWANIE ANALIZ Z ZAKRESU REKLAMACJI I KONTROLI WYROBU GOTOWEGO, PRZYGOTOWYWANIE KORESPONDENCJI DO WYSŁANIA, ARCHIWIZOWANIE DOKUMENTÓW DZIAŁAU DZJ.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE (MILE WIDZIANE ZARZADZANIE JAKOŚCIĄ, CERAMIKA, BUDOWNICTWO), UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI PROGRAMÓW Z PAKIETU MS OFFICE NA POZIOMIE ŚREDNIOZAAWANSOWANYM , PRAWO JAZDY KAT. B, ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO NA POZIOMUIE PONADPODSTAWOWYM (A2), KOMUNIKATYWNOŚĆ, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ, WYSOKA KULTURA OSOBISTA.

Miejsce pracy:

Opoczno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie