Praca: Specjalista ds. zamówień

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Specjalista ds. zamówień
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/3612
OBOWIĄZKI:
- zarządzanie i tworzenie zamówień sprzedaży- utrzymywanie dobrej komunikacji z klientami i dostawcami zewnętrznymi- praca w systemie SAP i aplikacjach wspierających rozwiązywanie pojawiających się problemów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera w zakresie MS Office
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, punktualność

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe: 3 miesiące w obszarze customer serviceumiejętność pracy w programie SAP

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi