Praca: Specjalista ds. zakupów

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Ksawerów
Numer: StPr/22/1307
OBOWIĄZKI:
zamawianie towarów u dostawców z Turcji,utrzymywanie relacji handlowych z kontrahentami z Turcji. Umowa o pracę na okres 3 lat.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: turecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: komunikatywność

Miejsce pracy:

Ksawerów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach