Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Praca: Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0037
OBOWIĄZKI:

- przygotowywanie i koordynacja zatwierdzania ofert - zarządzanie przychodzącymi zamówieniami - aktywna współpraca z menedżerami kont, kierownikami projektów, menedżerami produktów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie minimum trzymiesięczne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą kontrahentów w międzynarodowej firmie doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi