Praca: Specjalista ds. planowania

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Specjalista ds. planowania
Miejsce pracy: Rogowiec
Numer: StPr/21/1848
OBOWIĄZKI:
Planowanie realizacji projektów w zakresie produkcji, montaży, kompletacji. Bilansowanie mocy produkcyjnych oraz montażowych. Identyfikacja i monitoring ścieżek krytycznych w harmonogramach. Symulacja i raportowanie obciążenia mocy produkcyjnych oraz montażowych dla kontraktów realizowanych oraz planowanych do pozyskania. Monitorowanie stanu zaawansowania realizowanych zadań oraz bieżące raportowanie odchyleń terminowych oraz godzinowych. Bilansowanie zasobów. Opracowywanie i nadzór nad wykonaniem harmonogramu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: zarządzanie i inż. produkcji,technolog produkcji,automatyka,mechanika

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe techniczne (specjalność: zarządzanie i inżynieria produkcji, technolog produkcji, automatyka, mechanika); znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; bardzo dobra znajomość programu MS Project oraz MS Excel; znajomość oprogramowania ERP Streamsoft VERTO będzie dodatkowym atutem; doświadczenie zawodowe w planowaniu produkcji oraz realizacji projektów min. 1 rok; zdolności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków oraz przewidywania wariantów zdarzeń; znajomość zagadnień związanych z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych, cyklu produkcyjnego i zaopatrzeniowego oraz znajomość metod statystycznych; znajomość systemów i procesów planowania produkcji, zapasów; odpowiedzialność i samodzielność w działaniu; dokładność i dobra organizacja pracy własnej; umiejętność pracy pod presją czasu; dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Rogowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie