Specjalista ds. Planowania Produkcji [rekrutacja online]

Praca: Specjalista ds. Planowania Produkcji [rekrutacja online]

Miejsce pracy: Pabianice, Ksawerów (pow. pabianicki)
Co zyskasz dołączając do naszego zespołu?
  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Kafeterię szkoleń
  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)
  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)
  • Zorganizowany transport do pracy lub parking
  • Eventy integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkanie świąteczne)
Za co będziesz odpowiadać?
  • Przygotowywanie planów tygodniowych/miesięcznych produkcji w ramach systemu ORACLE, zapewniających dostępność wyrobów Adamed Pharma oraz optymalny poziom zapasów tych wyrobów,
  • Zarządzanie ryzykiem przeterminowania wyrobów gotowych i półproduktów,
  • Zarządzanie dostępnością wyrobów gotowych z Demand Plannerem oraz przedstawicielami filii zagranicznych,
  • Kontrola stopnia wykorzystania aktualnej zdolności produkcyjnej,
  • Weryfikowanie, przy tworzeniu planów produkcji, dostępności kluczowych surowców i opakowań, dla których termin realizacji przekracza 4 tygodnie (przede wszystkim substancji czynnych - API),
  • Odpowiedzialność za realizację wskaźników KPI: OTIF, rotacji zapasów, błędu prognozy popytu, realizacji planów produkcji, LT MTO i MTS, stabilności harmonogramu produkcji,
  • Przygotowanie i korygowanie planów produkcji wspólnie z Obszarem Sprzedaży (Krajowej, International), Wydziałami Produkcyjnymi, Działem Zaopatrzenia, Działem Rejestrów, R&D oraz Pionem Jakości.
Co jest dla nas ważne?
  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży Farmaceutycznej, FMCG lub pokrewnej,
  • Merytoryczna znajomość wskaźników rotacji, zapasu bezpiecznego, zdolności produkcyjnych i wydajności produkcyjnych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność dostosowywania się do zmieniających się warunków pracy.

Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. Planowania

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Stryków
Dodane: 2020-11-28
Do Twoich zadań będzie należeć: Przygotowywanie planów produkcyjnych i egzekucja ich wykonania Monitorowanie i analiza wskaźników KPI i dostarczanie założonych celów Definiowanie i egzekwowanie akcji...

SuperDrob S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2020-11-27
Obowiązki: zapewnienie stałego zapotrzebowania działu w materiały oraz surowce potrzebne do produkcji, nadzór nad racjonalnym wykorzystaniem środków produkcji, surowców, opakowań oraz innych niezbędnych...
POZNAJ OFERTĘ

Inżynier planowania i organizacji produkcji

Eurofoam POLSKA

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: 2020-11-24
Zadania: Planowanie produkcji w systemie ERP Zabezpieczania surowców i materiałów do produkcji Kontrola realizacji zleceń produkcyjnych Wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne Mile widziane doświadczenie na...