Specjalista ds obsługi systemu rezerwacyjnego

Praca: Specjalista ds obsługi systemu rezerwacyjnego

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/1705
OBOWIĄZKI:
Opis stanowiska:wprowadzanie danych do systemu MerlinX i na własną stronę wwwaktualizacja baz danychaktualizacja ofertkontrola poprawności wprowadzonych danych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Umiejętność zarządzania treścią w systemach CMS (wprowadzanie nowych stron, modyfikacja danych)Praca w narzędziach połączonych z systemem CMS klienta (np. baza plików multimedialnych i katalog produktów)umiejętność szybkiej analizy danychznajomość środowiska Windows i MS Officemile widziana znajomość środowiska i aplikacji MerlinXZnajomość zasad gramatyki i ortografii języka polskiegoDokładność i skrupulatnośćStaż pracy: 2-3 lata

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi