Specjalista ds. Obsługi Logistycznej

Praca: Specjalista ds. Obsługi Logistycznej

Miejsce pracy: Lodz, Łódź
Nr ref.: 89955_1616156543

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Zakres zadań:
  • Administracyjna obsługa procesów magazynowych,
  • Sporządzanie raportów i analiz,
  • Mailowy i telefoniczny kontakt z klientem zagranicznym (w j.angielskim),
  • Współpraca z działem transportu,
  • Zaangażowanie w optymalizowanie procesów obsługi klienta za pomocą narzędzi LEAN Management.

Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • Umiejętność obsługi MS Office, w szczególności MS Excel.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy biurowej, szczególnie w branży logistycznej,
  • Doświadczenie w obsłudze informatycznego systemu zarządzania magazynem (WMS),
  • Doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego.

Oferujemy:

Warunki zatrudnienia:

  • Umowa o pracę,
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • Miejsce pracy: Transmisyjna 3, 92-410 Łódź.

Kultura i rozwój:

  • Projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu: Szlachetna Paczka, Świąteczny Czas Pomagania, Zielony Czas Pomagania,
  • Wszechstronny rozwój poprzez udział w projektach, szkoleniach oraz wymiana wiedzy i doświadczeń,
  • Dofinansowanie nauki - kursy doszkalające, nauka języków obcych oraz studia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji na stanowisku pracy (po 12 miesiącach współpracy),
  • Praca w organizacji, która jako część globalnej sieci logistycznej ma pozycję lidera i jest zorientowana na ciągłe doskonalenie procesów.

Benefity:

  • Premia miesięczna, bony świąteczne, wczasy pod gruszą,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty MultiSport,
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego (PPE),
  • Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia znajomych do pracy.