Specjalista ds. kontroli jakości

Praca: Specjalista ds. kontroli jakości

CPF Culinar (dawniej: Fish Food Sp. z o.o.) jest firmą należącą do grupy kapitałowej CPF Poland S.A., działającej w sektorze FMCG która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Miejsce pracy: Żeromin (gmina Tuszyn)

Główne zadania:

  • Kontrolowanie procesu produkcyjnego zgodnie z przyjętymi procedurami oraz instrukcjami
  • Wizualna oraz techniczna kontrola wyrobów, półwyrobów zgodnie z dokumentacją
  • Analiza problemów występujących w procesie produkcyjnym
  • Ścisła współpraca z działem produkcji i utrzymania ruchu w celu rozwiązywania bieżących problemów produkcyjnych
  • Przeprowadzanie szkoleń pracowników produkcji z zakresu kontroli jakości
  • Wykonywanie analiz fizyko-chemicznych i organoleptycznych
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • Kontrola przestrzegania receptur, norm materiałowych, instrukcji technologicznych i laboratoryjnych
  • Zapisy z wykonanych analiz i badań

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum techniczne (technologia żywności lub pokrewne) lub wykształcenie wyższe (technologia żywienia i żywności, biotechnologia, chemia)
  • Doświadczenie zawodowe na takim samym lub podobnym stanowisku, mile widziane w branży spożywczej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Asertywność
  • Systematyczność i dokładność w wykonywanych zadaniach
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

Czeka na Ciebie:

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów
  • Możliwość rozwoju i stabilizacji zawodowej
  • Współpracę w młodym, ambitnym zespole w nowoczesnej i dynamicznej firmie