Specjalista ds. kontroli jakości

Praca: Specjalista ds. kontroli jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Miejsce pracy: Osina
Numer: StPr/22/1291
OBOWIĄZKI:

Wspieranie działu produkcji w zakresie zapewniania jakości zgodnej z przyjętymi standardami. Wdrażanie i monitorowanie procedur. Ocena dostaw surowców, opakowań, półproduktów i wyrobu gotowego. Wystawianie atestów jakościowych. Badanie przyczyn reklamacji. Raportowanie.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: techniczne, chemiczne, produkcji spożywczej lub technologia żywności

Wymagania inne:

Uprawnienia audytora wewnętrznego systemów: (BRC/IFS/ISO/FSSC) - mile widziane. Umiejętności: pracy w zespole, samodzielnego podejmowania działań. Doświadczenie zawodowe - min. staż w przemyśle spożywczym. Znajomość języka angielskiego - mile widziana.

Miejsce pracy:

Osina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie