Specjalista ds. kadr i płac

Praca: Specjalista ds. kadr i płac

Ogłoszenie numer: 3700161, z dnia 2020-09-29

Profais Centrum Usług Księgowych jest firmą świadcząca usługi w zakresie kompleksowej, profesjonalnej obsługi księgowej oraz kadrowo płacowej dla firm polskich i zagranicznych. Dostarczamy usługi dostosowane do indywidualnych, nawet niestandardowych potrzeb klienta w sposób tradycyjny oraz obsługę typu online opartą na zaawansowanych rozwiązaniach informatycznych. Umożliwiamy klientom dostęp do swoich dokumentów w sieci oraz danych finansowych. Świadczymy usługi w języku polskim i angielskim, a wśród naszych klientów znajdują się zarówno małe firmy jednoosobowe, firmy usługowe duże i małe, jak i duże zakłady produkcyjne. Obsługujemy firmy z różnych dziedzin gospodarki zarówno z kapitałem polskim jak i zagranicznym.

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników – prowadzenie akt osobowych,
  • sporządzanie umów o pracę, dokumentów oraz innych zaświadczeń związanych z zatrudnieniem,
  • sporządzanie i przekazywanie zgłoszeń, deklaracji ZUS, PFRON, PIT, GUS oraz innych dokumentów związanych z ubezpieczeniami społecznymi,
  • rozliczanie czasu pracy, godzin nadliczbowych, urlopów, itp.
  • sporządzanie list płac,
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań dotyczących zatrudnienia i płac.

Wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnej pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ZUS, sporządzania list płac, PIT, PFRON, funduszu socjalnego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,
  • dobra znajomość Płatnika, Microsoft Office i obsługi komputera,
  • skrupulatność, dokładność, samodzielność, umiejętność realizacji wyznaczonych zadań i ich terminów.

Oferujemy

  • pracę na podstawie umowy o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • miłą atmosferę,
  • coroczne szkolenia aktualizujące wiedzę,
  • możliwość poszerzania umiejętności i wiedzy z różnych zakresów kadr i płac oraz prawa podatkowego.