Specjalista ds. kadr i płac

Praca: Specjalista ds. kadr i płac

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0934
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie dokumentacji kadrowej pracowników w szczególności: dokumenty związane z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, umowy cywilno-prawne- sporządzanie deklaracji do instytucji zewnętrznych: ZUS, US, PFRON w celu zapewnienia prawidłowego procesu kadrowo-płacowego- przygotowywanie raportów i danych kadrowo-płacowych- realizowanie procesów płacowych tj. naliczanie wynagrodzeń, świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa, rozliczanie umów cywilno-prawnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym programu Excel
Uprawnienia: "Obsluga kadr z naliczaniem płac z przekazem elektronicznym Płatnik"
Uprawnienia: Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : sporządzanie deklaracji do instytucji zewnętrznych: ZUS, US, PFRON w celu zapewnienia prawidłowego procesu kadrowo-płacowego[Umiejętność 1] : tworzenie dokumentacji kadrowej pracowników w szczególności: dokumenty związane z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy[Inne] : - Bardzo dobrej znajomości zasad naliczania wynagrodzeń, zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz prawa podatkowego,- Praktycznej znajomości obsługi programu Płatnik,- Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej i kadrowej dla pracowników i zleceniobiorców,- Sporządzanie raportów i analiz dotyczących spraw kadrowo-płacowych na potrzeby firmy,

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi