Specjalista ds. dokumentacji magazynowej

Praca: Specjalista ds. dokumentacji magazynowej

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Stryków
Numer: StPr/24/0804
OBOWIĄZKI:
Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej, wyjaśnienie rozbieżności w przepływie towarów, fakturowanie i archiwizowanie dokumentacji, ścisła współpraca z działem operacji w zakresie przepływu towaru, rejestracja danych w systemie SAP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: 0bsługa komputera

Wymagania inne:

Uprawnienia UDT lub prawo jazdy kat. B szybkie uczenie się, zorganizowanie, skrupulatność i sumienność

Miejsce pracy:

Stryków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu