Praca: Specjalista ds. BHP

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. BHP

Zadania:
  • nadzorowanie stanu bezpieczeństwa i dokonywanie oceny ryzyka zawodowego
  • kontrola w zakresie BHP na budowie
  • kontrolowanie i eliminowanie zagrożeń w trakcie realizacji robót
  • prowadzenie szkoleń i instruktaży dla pracowników
  • prowadzenie dokumentacji BHP
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub podyplomowe w zakresie BHP
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa z obszaru BHP  i ppoż
  • znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność, komunikatywność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.