Specjalista ds. analizy posprzedażowej kredytów mieszkaniowych

Praca: Specjalista ds. analizy posprzedażowej kredytów mieszkaniowych

Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę
  • Kluby mBanku
  • Kartę sportową
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
Zobacz, jak dbamyo pracowników!

Specjalista ds. analizy posprzedażowej kredytów mieszkaniowych, mBank Hipoteczny

miejsce pracy: Łódź, Nr ref.: ASZ/048/0421

Dołącz do dynamicznie i prężnie działającego Departamentu Ryzyka Kredytów Mieszkaniowych w mBanku Hipotecznym.

Obecnie szukamy Specjalisty w zakresie analizy posprzedażowej kredytów mieszkaniowych.

Zadania i wyzwania, które dla Ciebie przygotowaliśmy to:

  • Ocena ryzyka kredytowego, podejmowanie decyzji kredytowych w ramach posiadanych kompetencji w zakresie kredytów mieszkaniowych
  • Przygotowywanie umów kredytu oraz aneksów do umów kredytu w zakresie kredytów mieszkaniowych
  • Monitorowanie portfela kredytów mieszkaniowych
  • Prowadzenie czynności administracyjnych w zakresie portfela kredytów mieszkaniowych
  • Bieżąca współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie realizowanych czynności

Masz kompetencje i talenty:

  • Masz doświadczenie w obszarze oceny ryzyka i podejmowania decyzji kredytowych w zakresie produktów hipotecznych
  • Znasz zasady analizy ekonomiczno – finansowej
  • Znasz regulacje bankowe z obszaru kredytów hipotecznych
  • Komunikujesz się w j. angielskim
  • Swobodnie pracujesz z aplikacjami pakietu MS Office
  • Cechuje Cię analityczny umysł
  • Wiesz jak efektywnie organizować swój czas pracy
  • Presja czasu dodaje Ci motywacji
  • Lubisz pracę zespołową, chętnie nawiązujesz relacje

Nasza propozycja to zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres zastępstwa.

Zapraszamy osoby chcące rozwijać swoją karierę w obszarze ryzyka kredytów hipotecznych. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

U Nas czeka na Ciebie uśmiechnięty zespół oraz przyjazna atmosfera pracy. Wierzymy, że Nasza współpraca będzie dla Ciebie okazją do nauki i rozwoju kompetencji.