Specjalista ds. administracji biurowej

Praca: Specjalista ds. administracji biurowej

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/3737
OBOWIĄZKI:

- zarządzanie kalendarzem użytkowania samochodów i rowerów służbowych - wydawanie kluczyków - dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i korespondencji - organizowanie pracy recepcji w sposób zapewniający właściwy przepływ informacji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

umiejętność biegłej obsługi komputera (Internet, Microsoft Office) umiejętność posługiwania się programem Supa Desk

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi