Specjalista do spraw logistyki/magazynier

Praca: Specjalista do spraw logistyki/magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Numer: StPr/24/0763
OBOWIĄZKI:
obsługa procesów logistycznych w organizacji, koordynacja pracy magazynu, obróbka dokumentów transportowych i magazynowychwprowadzanie i wystawianie faktur, archiwizacjia dokumentacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw logistyki (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

znajomość pracy w biurze, znajomość pracy w spedycji

Miejsce pracy:

Aleksandrów Łódzki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu