Praca: Specjalista do spraw handlu

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Specjalista do spraw handlu
Miejsce pracy: Posmykowizna
Numer: StPr/20/0456
OBOWIĄZKI:

Utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami, zawieranie umów handlowych z klientami krajowymi i zagranicznymi.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, doświadczenie zawodowe mile widziane

Miejsce pracy:

Posmykowizna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie