Specjalista do obsługi sklepu internetowego

Praca: Specjalista do obsługi sklepu internetowego

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Miejsce pracy: Dziadkowice (pow. zduńskowolski, gm. Szadek), Dziadkowice
Numer: StPr/24/0228
OBOWIĄZKI:
nadzorowanie procesów sprzedaży online, dbanie o prawidłowe działanie sklepu, wystawianie ofert, tworzenie opisów, pakowanie zamówień, odpisywanie na maile, odbieranie telefonów, rozpatrywanie reklamacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

- wykszt. ogólnokształcące profil informatyczny, ogólny lub handlowy- szybkie przyswajanie wiedzy, komunikatywność- do przyuczenia- mile widziany kurs z obsługi programu Corel- praca również w delegacji - Rzgów- godz. pracy 8.00 - 16.00

Miejsce pracy:

Dziadkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli