Praca: Spawacz / Ślusarz

Grupa Norautron, będąca częścią grupy kapitałowej EMBRON, jest producentem elementów elektronicznych i elektromechanicznych, założoną w 1989 roku. Oferujemy klientom elastyczne i efektywne kosztowo usługi, które pomagają zwiększyć ich konkurencyjność. Grupa Norautron zajmuje się usługami projektowania, testów i prototypowania, produkcją elementów metalowych, płytek PCBA, okablowania oraz montażem elektromechanicznym i usługami posprzedażowymi. Jesteśmy zaufanym partnerem dla wielu globalnych firm. Siedziba firmy Norautron w Norwegii znajduje się w Horten, 80 km na południe od Oslo.

Obecnie w związku z rozwojem naszej firmy w Zduńskiej Woli poszukujemy pracowników na stanowisko:

Spawacz / Ślusarz
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Zakres zadań:
  • wykonywanie złączy spawanych dla rur oraz blach stalowych
  • wykonywanie złączy spawanych dla blach aluminiowych
  • przygotowywanie elementów do spawania
  • oczyszczanie spoin po spawaniu
Wymagania:
  • doświadczenie w spawaniu metodą MAG i/lub TIG
  • aktualne uprawnienia wg PN-EN ISO9606-1, PN-EN ISO9606-2 będą dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia w zależności od zdobytej wiedzy i umiejętności
  • dodatki do płacy zasadniczej
  • bogaty pakiet socjalny
  • dofinansowanie do kart MultiSport
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w norweskiej firmie
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – Norautron Mechanics Sp. z o.o w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzanych przez spółkę bądź inne spółki powiązane z Administratorem.

Informacja na temat przetwarzania danych: link.