Spawacz konstrukcji stalowych

Praca: Spawacz konstrukcji stalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/20/1377
OBOWIĄZKI:
Praca na produkcji w firmie zajmującej się konstrukcjami stalowymi. Wykonywanie wszelkich prac związanych ze spawaniem konstrukcji stalowych. Realizacja poleceń bezpośredniego przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Spawacz (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG

Wymagania inne:

dwa lata doświadczenia na stanowisku spawacza, znajomość z zakresu obsługi urządzeń spawalniczych, dokładność, dyspozycyjność, rzetelność

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie