Praca: Sortowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Sortowacz
Miejsce pracy: Dobra (pow. zgierski, gm. Stryków), Dobra
Numer: StPr/24/0685
OBOWIĄZKI:
sortowanie przesyłek kurierskich na taśmie, obsługa sortera, obsługa skanera laserowego kodów kreskowych, ręczny rozładunek i załadunek przesyłek do 30 kg
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Znajomość kodów regionalnego podziału obsługiwanego terytorium kraju

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętność obsługi: sorterów"Material Handling System" i obsługa skanera laserowego NETUM-2028 kodów kreskowych

Miejsce pracy:

Dobra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu