Praca: Sortowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Sortowacz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0344
OBOWIĄZKI:
- sortowanie przesyłek kurierskich na taśmie- obsługa skanera laserowego kodów kreskowych- rozładunek i załadunek ręczny przesyłek do 30 kg.- praca w nocy- przewidywany okres zatrudnienia: 01.02.2024 do 30.01.2026- zlecenie będzie wykonywane w siedzibie Zleceniodawcy lub w innym miejscu wskazanym przez Zleceniodawcę, zlokalizowanym na terenie województwa łódzkiego, w tym również w miejscu prowadzenia działalności gospodarczej przez kontrahenta/ kontrahentów dla których Zleceniodawca wykonuje usługi sortowania i przeładunku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

predyspozycje do pracy w nocy umiejętność obsługi skanera kodów kreskowych laserowego NETUM – 2008 znajomość kodów kreskowych regionalnego podziału kraju[Inne] : Zlecenie będzie wykonywane w siedzibie Zleceniodawcy lub w innym miejscu wskazanym przez Zleceniodawcę, zlokalizowanym na terenie województwa łódzkiego, w tym również w miejscu prowadzenia działalności gospodarczej przez kontrahenta/ kontrahentów dla których Zleceniodawca wykonuje usługi sortowania i przeładunku.

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi