Praca: Sortowacz warzyw


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Sortowacz warzyw
Miejsce pracy: Błonie (pow. łęczycki, gm. Łęczyca), Błonie
Numer: StPr/24/0404
OBOWIĄZKI:
Sortowanie warzyw i obsługa maszyny EMPRO PEELER ONION 1000.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

- Umiejętności: obsługa maszyny PEELER ONION 1000 firmy EMPRO

Miejsce pracy:

Błonie


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 do 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy



Zobacz podobne oferty

h3

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: wczoraj
staż algorytm do 30 roku życia, do 12 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sortowacz odpadów

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Lokalizacja: łódzkie/ Kadłub (pow. wieluński, gm. Wieluń), Kadłub
Dodane: wczoraj
sortowanie odpadów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sortowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Wola Bykowska
Dodane: wczoraj
Sortowanie paczek i przesyłek.Trzyzmianowy system czasu pracy (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00), praca również w dni wolne.Pracodawca użytkownik: INPOST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, NIP...
POZNAJ OFERTĘ

Sortowacz przesyłek kurierskich

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Wola Bykowska
Dodane: wczoraj
Sortowanie presyłek kurierskich, stemplowanie paczek.Praca w nocnych godzinach pracy: 23:00-07:00.Pracodawca użytkownik: Inpost Sp. z o.o. NIP: 6793108059. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...
POZNAJ OFERTĘ