Sortowacz przesyłek kurierskich

Praca: Sortowacz przesyłek kurierskich

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Miejsce pracy: Wola Bykowska
Numer: StPr/24/1020
OBOWIĄZKI:
Sortowanie presyłek kurierskich, stemplowanie paczek.Praca w nocnych godzinach pracy: 23:00-07:00.Pracodawca użytkownik: Inpost Sp. z o.o. NIP: 6793108059.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

dobry kontakt z ludźmi,komunikatywność, wysoka kultura osobista,gotowość do podjęcia pracy w godzinach nocnych

Miejsce pracy:

Wola Bykowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim