Praca: Sortowacz owoców

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Sortowacz owoców
Miejsce pracy: Sadkowice
Numer: StPr/24/0148
OBOWIĄZKI:
SORTOWANIE OWOCÓW, PAKOWANIE OWOCÓW
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

[Inne] : książeczka sanepidowska - lub chęć jej wyrobieniaznajomość języka angielskiego w celu komunikacji

Miejsce pracy:

Sadkowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej