Praca: Sortowacz odpadów

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Sortowacz odpadów
Miejsce pracy: Kadłub (pow. wieluński, gm. Wieluń), Kadłub
Numer: StPr/24/0034
OBOWIĄZKI:
sortowanie odpadów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kadłub

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik zaplecza sportowego

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- sprzątanie wewnątrz i na zewnątrz obiektów w tym terenów zielonych- przygotowywanie obiektów do sezonu- wydawanie sprzętu, obsługa porządkowa obiektu w tym szatni- dbanie o tereny zielone, koszenie trawy- pomoc...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik fizyczny

- obsługa maszyn produkcyjnych- prace magazynowe związane z kompletowaniem i układaniem towaru- obsługa suwmiarki oraz innego sprzętu do kontroli jakości produktów- sortowanie paczek- praca w mołdawskojęzycznym...
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
- prace porządkowe na terenie budynku oraz na terenie przyległym do budynku (m. in. opróżnianie koszy na śmieci, omiatanie, koszenie trawników, prace ogrodnicze, odśnieżanie, zgłaszanie konieczności wywozu...

Lokalizacja: łódzkie/ Plecka Dąbrowa
Dodane: 2024-02-20
Konserwacja terenów zielonych,utrzymanie czystości. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: