Praca: Snowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Snowacz
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/23/0032
OBOWIĄZKI:
Obsługa snowadła - maszyny do snucia osnów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Zobacz podobne oferty

h3

Młodszy nastawiacz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2023-01-27
- zatrzymywanie i uruchamianie maszyn- zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych- zmiana form wtryskowych zgodnie z dokumentacją- godziny pracy: 6.00 - 14.00; 14.00 - 22.00; 22.00 - 6.00 Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn THT

Norautron Electronics Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Zduńska Wola
Dodane: 2023-01-25
Do głównych zadań Operatora maszyn THT należeć będzie: Obsługa maszyn do montażu przewlekanego Kontrola produktu Proste czynności konserwacyjne maszyn Wymagania jakie stawiamy kandydatom: Dobre zdolności...
POZNAJ OFERTĘ

Operator urządzeń do przerobu ziarna zbóż

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Proboszczowice
Dodane: 2023-01-23
Przyjmowanie zboża, pobieranie prób, oczyszczanie zboża, sortowanie, kropienie, magazynowanie wyrobów got., załadunek wyrobów got. na samochody, konserwacje maszyn i urządzeń. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...
POZNAJ OFERTĘ

Operator foliarki

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Praca na magazynie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: - chęci do pracy