Praca: Ślusarz


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Ślusarz
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/0155
OBOWIĄZKI:
prace ślusarskie w budownictwie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ślusarz*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim



Zobacz podobne oferty

Ślusarz

TNS Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2021-03-03
Miejsce pracy: Niemcy Opis stanowiska: prace montażowe i wykańczające wyposażenie kontenerów; Wymagania: doświadczenie zawodowe; umiejętność pracy w zespole; zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność;...
POZNAJ OFERTĘ

Pomocnik ślusarza

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Słomków
Dodane: 2021-03-02
WIERCENIE OTWORÓW, PRZYGOTOWYWANIE MATERIAŁU DO DALSZEJ OBRÓBKI, SZLIFOWANIE, MONTAŻ ELEMENTÓW Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: DOŚWIADCZENIE - MILE WIDZIANE
POZNAJ OFERTĘ

Pomocnik ślusarza

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: 2021-03-02
obróbka elementów metalowych, szlifowanie i cięcie Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: 2021-02-22
Produkcja konstrukcji stalowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Uprawnienia: umiejetności ślusarskie Wymagania inne:...
POZNAJ OFERTĘ