Praca: Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Ślusarz
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/21/0013
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie stali do dalszej obróbki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ślusarz* (wymagany staż - lata: 1)

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. rynku nieruchomości+staż power v

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2021-03-02
-wyszukiwanie nieruchomości na mapach (portale ogólnodostępne)-pozyskiwanie nieruchomości do najmu i sprzedaży, przygotowywanie ofert i ogłoszeń-pozyskiwanie klientów zainteresowanych usługą pośrednictwa przy...
POZNAJ OFERTĘ

Opiekun (fp)

-pomoc w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi, higieny osobistej,-aktywowanie podopiecznego,-działania podejmowane w ramach zespołu terapeutyczno-opiekuńczego,-pomoc społeczna, Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka maszynowa

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Bielawy
szycie na maszynach szwalniczych przemysłowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: umiejętność szycia na przemysłowych maszynach szwalniczych
POZNAJ OFERTĘ

Rolnik hodowca

Lokalizacja: łódzkie/ Zielkowice
pielę Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak