Praca: Ślusarz


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Ślusarz
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/20/1111
OBOWIĄZKI:

wykonywanie czynności ślusarskich

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: czytanie rysunków technicznych

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

17 - 24 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim



Zobacz podobne oferty

Ślusarz/ spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: wczoraj
Prace ślusarskie - spawalinicze, spawanie metodą TIG Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: czytanie rysunków technicznych Uprawnienia: spawanie metodą TIG(141)1,...
POZNAJ OFERTĘ

Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Dąbrówka Wielka
Dodane: 2020-11-24
cęcie materiałów na pile taśmowej do metalu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: rysunek techniczny Wymagania inne: rysunek techniczny mile widziany
POZNAJ OFERTĘ

Ślusarz-monter

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: 2020-11-23
-prace ślusarskie, -ustawianie pracy maszyny regulacja i inne działania; Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Znajomość rysunku technicznego Wymagania inne: wymagane...
POZNAJ OFERTĘ

Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Pierzyny Małe
Dodane: 2020-11-18
Szlifowanie, wiercenie, montaż konstrukcji maszyn Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: znajomość rysunku technicznego, mile widziana praktyka w zawodzie
POZNAJ OFERTĘ