Praca: Ślusarz


Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Ślusarz
Miejsce pracy: Paprotnia (pow. zduńskowolski, gm. Zapolice), Paprotnia
Numer: StPr/24/0244
OBOWIĄZKI:
szlifowanie elementów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

- mile widziane doświadczenie w zawodzie ślusarz- praca w godz. 06.00 - 14.00

Miejsce pracy:

Paprotnia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli



Zobacz podobne oferty

h3

Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zapole
Dodane: 2024-06-19
Przyjmowanie do montażu elemementów metalowych z wykorzystaniem narzędzi i przyrządów ślusarskich i specjalistycznych.Czyszczenie i przygotowywanie elementów przed montażem.Dorabianie albo dopasowywanie...
POZNAJ OFERTĘ

Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zapole
Dodane: 2024-06-16
Przyjmowanie do montażu elemementów metalowych z wykorzystaniem narzędzi i przyrządów ślusarskich i specjalistycznych.Czyszczenie i przygotowywanie elementów przed montażem.Dorabianie albo dopasowywanie...
POZNAJ OFERTĘ

Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Dąbrówka Wielka
Dodane: 2024-06-06
dorabianie i produkcja części na wypalarce laserowej Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: do przyuczenia
POZNAJ OFERTĘ

Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zapole
Dodane: 2024-05-29
Przyjmowanie do montażu elemementów metalowych z wykorzystaniem narzędzi i przyrządów ślusarskich i specjalistycznych.Czyszczenie i przygotowywanie elementów przed montażem.Dorabianie albo dopasowywanie...
POZNAJ OFERTĘ