Praca: Serwisant

Hydropure Polska Sp. z o.o. największa i najstarsza firma w Polsce

zajmująca się oczyszczaniem wody metodą osmozy odwróconej

poszukuje osób na stanowisko:

Serwisant
Miejsce pracy: Bełchatów, Piotrków Trybunalski i okolice
Zadania:
  • montaż urządzeń do oczyszczania wody
  • obsługa serwisowa przydzielonych klientów
  • naprawy gwarancyjne
Wymagania:
  • własny samochód
  • telefon
Oferujemy:
  • dodatkowe źródło dochodu
  • szkolenia praktyczne i teoretyczne

Zatrudniamy również emerytów i rencistów.

Zobacz podobne oferty

Specjalista działu rozliczeń z językiem duńskim

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- sporządzanie rozliczeń kosztów zużycia ciepła i wody- wprowadzanie danych do systemu- kontrola poprawności i kompletności wprowadzanych danych- analiza kosztów oraz zużyć ciepła i wody- prowadzenie...
POZNAJ OFERTĘ

Organizator imprez

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Lokalizacja: łódzkie/ Wiśniowa Góra
Organizacja imprez muzycznych, koncerty dla uczniów szkół podstawowych i średnich na terenie całego kraju. Praca w godzinach 07.30-15.30.Miejsce wykonywania pracy: cała Polska Wymagania konieczne: Wykształcenie:...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcji mebli

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Chorzew
wstępna obróbka drewna, obsługa elektronarzędzi, zbijanie mebli, zdolności manualne Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wymagania inne: umiejętności manualne, umiejętność obsługi...
POZNAJ OFERTĘ

Zootechniki

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Warta
Asysta lekarzowi weterynarii. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Zootechnika