Praca: Sekretarka


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Sekretarka
Miejsce pracy: Ozorków
Numer: StPr/20/1667
OBOWIĄZKI:

selekcjonowanie korespondencji, wypisywanie faktur, obsługa telefonów, komputera, odbiór poczty elektronicznej, prowadzenie sekretariatu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Ozorków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

Sekretarka-kadrowa

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Lokalizacja: łódzkie/ Zduńska Wola
Dodane: 2020-11-23
obsługa biura Zarządu, prace administracyjne, prace kadrowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Uprawnienia: Znajomość pakietu Office Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne:...
POZNAJ OFERTĘ

Sekretarki / Asystentki

TEXTON S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: 2020-11-12
Zapewnienie sprawnej i terminowej obsługi spraw zleconych przez Zarząd, Kompleksowa organizacja podróży służbowych Prowadzenie kalendarza Prezesa Nadzór nad terminowym dostarczaniem dokumentów, raportów i...
POZNAJ OFERTĘ