Praca: Sekretarka


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Sekretarka
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0517
OBOWIĄZKI:
nauka obsługi centrali telefonicznej, prowadzenia spraw związanych z obsługą prac starosty, wicestarosty i członków zarządu powiatu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim



Zobacz podobne oferty

h3

Sekretarz sądowy

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Lokalizacja: łódzkie/ Poddębice
Dodane: wczoraj
kserownie dokumentówzałączanie pism obsługa urządzeń biurowych Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Zelów
Dodane: 2024-06-12
Odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji spółki i wspólnot mieszkaniowych. Prowadzenie dziennika korespondencji przychodzącej i wychodzącej Spółki i wspólnot mieszkaniowych. Obsługa...
POZNAJ OFERTĘ

Sekretarka w kancelarii prawnej

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Łask
Dodane: 2024-06-12
wg programu stażu (FP) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sekretarka-stażystka

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Lokalizacja: łódzkie/ Wieluń
Dodane: 2024-06-09
Obsługa programu komputerowego SĘDZIA 2 i wprowadzanie do niego danych.Wykonywanie zarządzeń sędziów i referendarzy sądowych w sprawach cywilnych.Sporządzanie odpisów orzeczeń w sprawach cywilnych.Redagowanie...
POZNAJ OFERTĘ