Praca: Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Sekretarka
Miejsce pracy: Zelów
Numer: StPr/24/0591
OBOWIĄZKI:
Odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji spółki i wspólnot mieszkaniowych. Prowadzenie dziennika korespondencji przychodzącej i wychodzącej Spółki i wspólnot mieszkaniowych. Obsługa posiedzeń Zarządu, Rady Nadzorczeji Zgromadzenia Wspólników Spółki. Obsługa strony internetowej Spółki, rejestracja i organizacja wizyt gości, rezerwacja sali konferencyjnej, prowadzenie kalendarza spotkań. Obsługa techniczna archiwizacji dokumentów. Przygotowywanie pism, analiz, raportów i korespondencji dla Prezesa. Zaopatrzenie pracowników w materiały biurowe i środki czystości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Znajomość pakietu MS OFFICE
Uprawnienia: OBSAŁUGA SYST. KOMP. I URZĄDZ BIUROWYCH

Wymagania inne:

znajomość przepisów w szczególności kodeksu spółek handlowych, ustawy o rachunkowości, ordynacji podatkowej, przepisów z zakresu administracji, umiejętność redagowania pism urzędowych oraz wewnętrznych aktów prawnych, umiejętność śledzenia zmian w przepisach oraz interpretacji prawa, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy, lojalność, systematyczność, kreatywność w działaniu.Szczegółowe wymagania stawiane kandydatowi dostępne są na stronie internetowej www.zukzelow.pl

Miejsce pracy:

Zelów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie