Praca: Sekretarka medyczna


Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Sekretarka medyczna
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/21/0060
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu.Staż dla osób do 30 roku życia w ramach POWER
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Łask


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku



Zobacz podobne oferty

Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: 2021-03-01
obsługa sekretariatu, prowadzenie ksiąg podawczych, nadawanie i odbieranie poczty, wewnętrzny obieg dokumentów Wymagania konieczne: Uprawnienia: -Obsługa komputera Uprawnienia: komunikatywność
POZNAJ OFERTĘ

Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Seligów
Dodane: 2021-03-01
staż ze środków unijnych POWER dla osób do 30-go roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
POZNAJ OFERTĘ

Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: 2021-03-01
1. Prowadzenie biura kancelarii, 2. Przyjmowanie i wysyłka korespondencji, 3. Pisanie pism 4. Prowadzenie terminarza spraw i spotkań z klientami, 5. Sporządzanie wydrkuów i kopii dokumentów, 6. Archywizacja spraw, 7....
POZNAJ OFERTĘ

Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: 2021-02-25
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- odbieranie telefonów,- przyjmowanie wniosków,- wydawanie wniosków,- drukowanie dokumentów,-...
POZNAJ OFERTĘ