Praca: Samodzielny Księgowy

Ogłoszenie numer: 3685188, z dnia 2020-09-24

ACPAC Biuro Rachunkowe od kilku lat cieszy się zaufaniem wśród klientów. Obsługujemy znane firmy z województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Naszymi partnerami są prawnicy, doradcy podatkowi, biegli rewidenci. Prowadzimy również działalność szkoleniową. Inwestujemy w rozwój naszych Pracowników.

Nie czekaj – dołącz do naszego zespołu i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

  • Wiemy że praca w księgowości to wyjątkowe wyzwanie w obecnych czasach.
    Bardzo dużo zmian, mnóstwo narzędzi, potężna ilość informacji, które trzeba analizować każdego dnia. Mamy świadomość że często to zbyt wiele dla jednej osoby, z tego powodu budujemy zespoły specjalistów w których każdy z nas czuje się bezpiecznie.

  • Dbamy o przepływ informacji. Skutkuje to ciągłą współpracą między zespołami, przekłada się to na łatwość w rozwiązywaniu nawet bardzo skomplikowanych zadań. Nikt nie zostaje sam z problemem.

  • Nasi pracownicy są wyjątkowi, z szacunkiem podchodzą do swoich obowiązków i zadań, przekłada to się na  bezpieczne i przyjazne środowisko pracy.

  • Nie udajemy że coś wiemy, my to po prostu wiemy, jednak gdy poczujemy, że mamy jakieś braki natychmiast uzupełniamy je poprzez szkolenia.

Samodzielny Księgowy

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Nr Ref.: 1/9/2020

Opis stanowiska

           Budujemy zespół księgowych dla nowego klienta.

  • Prowadzenie ksiąg handlowych  dla jednego klienta biura zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ustawy o rachunkowości.
  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym i podatkowym.

Wymagania

  •  Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku  księgowego.
  • Wykształcenia wyższego (ekonomia, rachunkowość).
  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości oraz umiejętności zastosowania zagadnień ustawy o rachunkowości.
  • Znajomość obowiązujących przepisów podatkowych (np. PDOP, PDOF, VAT, podatki lokalne).
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera.
  • Znajomości systemów finansowo-księgowych (preferowane programy: SAP, COMARCH- Optima/CDN-XL, SOFTLAB, Symfonia itp.).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach.
  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych.
  • Wsparcie doradców podatkowych/radców prawnych.
  • Elastyczne godziny pracy, od poniedziałku do piątku między godziną 7-15 lub 8-16 lub 9-17.
  • Pakiet szkoleniowy
  • Personalnego konsultanta
  • Owoce i napoje
  • Pyszną kawę każdego dnia
  • Integracyjne iventy