Samodzielna księgowa / Pomoc Księgowej (księgi handlowe)

Praca: Samodzielna księgowa / Pomoc Księgowej (księgi handlowe)

Firma to Cedepe Sp. z o.o. SKA

Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości lub pomoc w prowadzeniu
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych firm
  • Sporządzanie deklaracji podatku PIT, CIT
  • Sporządzanie deklaracji VAT
  • Prowadzenie i kontrola rozrachunków
  • Ewidencja rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Prowadzenie nadzoru nad kompletnością i rzetelnością dokumentów księgowych
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie, wyższe
  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości, pomoc w prowadzeniu księgowości
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima
  • Dokładność, staranność i terminowość
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki pracy,
  • Ciekawą pracę,
  • Miłą atmosferę,
  • Pakiet opieki medycznej

Etat: pełny