Praca: Salowa/salowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Salowa/salowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5993
OBOWIĄZKI:

- mycie i dezynfekcja sal chorych, pomieszczeń sanitarnych oraz ciągów komunikacyjnych na oddziałach szpitalnych - pomoc personelowi medycznemu przy prostych czynnościach przy pacjencie - miejsce wykonywania pracy: Szpital im. Jonschera Łódź, ul. Milionowa 14; Szpital im. Biegańskiego Łódź, ul. Kniaziewicza 1/5; Szpital im. Korczaka Łódź, al. Piłsudskiego 71

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność obsługi urządzeń do dekontaminacji narzędzi i przyborów medycznych odpowiedzialność, sumienność umiejętność dobrej organizacji pracy własnej dobry kontakt z pacjentem gotowość do pracy w weekendy i dni wolne

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi