Praca: Salowa


Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Salowa
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/20/0633
OBOWIĄZKI:
pomoc pielęgniarska, utrzymywanie czystości i porządku w salach, pomoc przy przenoszeniu chorych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, sumienność, empatia do ludzi, sprawność fizyczna

Miejsce pracy:

Wieluń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu



Zobacz podobne oferty

Salowa

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Lokalizacja: łódzkie/ Wieluń
Dodane: 2021-01-04
pomoc pielęgniarska, utrzymywanie czystości i porządku w salach, pomoc przy przenoszeniu chorych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: organizacja pracy własnej, odpowiedzialność,...
POZNAJ OFERTĘ

Salowa/salowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2020-12-23
- mycie i dezynfekcja sal chorych, pomieszczeń sanitarnych oraz ciągów komunikacyjnych na oddziałach szpitalnych - pomoc personelowi medycznemu przy prostych czynnościach przy pacjencie - miejsce wykonywania pracy:...
POZNAJ OFERTĘ