Praca: Rozbieracz-wykrawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Rozbieracz-wykrawacz
Miejsce pracy: Wieruszów
Numer: StPr/22/0387
OBOWIĄZKI:
Pracownik zatrudniony na stanowisku rozbieracz-wykrawacz wykonuje czynności związane z porcjowaniem mięsawieprzowego w czasie rozbioru półtusz. Półtusze wieprzowe dostarczane są na rozbiór na hakach specjalnymi kolejkami -przenośnikami. Następnie półtusza trafia na stół-tzw kloc gdzie następuje uruchomienie piły i przecięcie mięsa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Rozbiór mięsa wieprzowego

Miejsce pracy:

Wieruszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie