Praca: Rozbieracz-wykrawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Rozbieracz-wykrawacz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5954
OBOWIĄZKI:

- pracownik odpowiada za rozbieranie na części póltusz wieprzowych oraz na taśmie rozbiorowej za pomocą: maszyny do krojenia mięsa Sirman SO 1650 - umowa zlecenie na okres: 1 rok - godziny pracy: 04:00-12:00, 12:00-20:00, 20:00-04:00 umiejętność obsługi maszyny do krojenia mięsa Sirman SO 1650 - praca będzie odbywać się w różnych godzinach pracy również w godzinach nocnych, a także w dni wolne oraz święta - miejsce wykonywania pracy: siedziba firmy + praca może być wykonywana terenie całej Polski

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: Czynności manualne
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

umiejętność obsługi maszyny do krojenia mięsa Sirman SO 1650

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi