Praca: Rozbieracz-wykrawacz


Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Rozbieracz-wykrawacz
Miejsce pracy: Gruszczyce
Numer: StPr/24/0632
OBOWIĄZKI:
Filetowanie kurcząt, dzielenie tuszy, etykietowanie, pakowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Dokładność
Uprawnienia: Zdolności manualne
Uprawnienia: Dyspozycyjność


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gruszczyce


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu



Zobacz podobne oferty

h3

Rozbieracz-wykrawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: 2024-07-12
Prace związane z pracą przy produkcji i obróbce mięsa,obsługiwanie i nadzorowanie maszyn produkcyjnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: możliwość przyuczenia w zawodzie
POZNAJ OFERTĘ

Rozbieracz-wykrawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: 2024-07-11
1. rozbieranie na części zasadnicze półtusz wieprzowych, ćwierćtusz wołowych, tusz cielęcych i baranich ręcznie oraz na taśmie rozbiorowej za pomocą pił; 2. wykrawanie, za pomocą różnych rodzajów noży,...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik masarni

Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Lokalizacja: łódzkie/ Dąbrowa (pow. wieluński, gm. Wieluń), Dąbrowa
Dodane: 2024-07-07
obsługa maszyn przy produkcji wędlin. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: pracodawca zapewni przyuczenie do wykonywania zawodu
POZNAJ OFERTĘ

Rozbieracz-wykrawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Lokalizacja: łódzkie/ Wieruszów
Dodane: 2024-07-05
Pracownik zatrudniony na stanowisku rozbieracz-wykrawacz wykonuje czynności związane z porcjowaniem mięsa wieprzowego w czasie rozbioru półtusz. Półtusze wieprzowe dostarczane są na rozbiór na hakach specjalnymi...
POZNAJ OFERTĘ