Praca: Rozbieracz-wykrawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Rozbieracz-wykrawacz
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0512
OBOWIĄZKI:
Praca na rozbiorze.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

możliwość przyuczenia do pracy w zawodzie

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Zobacz podobne oferty

h3

Robieracz-wykrawacz mięsa

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Swędów
Dodane: wczoraj
Rozbieranie i wykrawanie mięsa z drobiu zgodnie ze specyfikacją zamówienia. Praca w godzinach 6:00-14:00 5 dni w tygodniu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: umiejętność posługiwania...
POZNAJ OFERTĘ

Pomocnik masarza

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Lokalizacja: łódzkie/ Łubnice
Dodane: 2024-06-19
Prace związane z produkcją przetworów mięsnych, magazynowanie i przygotowanie mięsa do konfekcjonowania i dystrybucji,prace pomocnicze przy ubóju i rozbiorze tusz zwierząt rzeźnych. Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Ubojowiec

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dokonywanie uboju zwierząt rzeźnych i obróbki poubojowej, obsługiwanie kleszczy pneumatycznych i pistoletów pneumatycznych, obsługa pił i nożyc pneumatycznych itp. wykonywanie poleceń przełożonego Wymagania...

Dodane: 2024-06-13
prace związane z produkcją i obróbką mięsa, obsługiwanie i nadzorowanie maszyn produkcyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Możliwość przyuczenia w zawodzie