Praca: Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Numer: StPr/21/0070
OBOWIĄZKI:
magazynowanie towarów, etykietowanie, inwentaryzacje, obsługa wózka paletowego. Praca w systemie równoważnym w godz 6-18,18-6 na okres 33 miesięcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

wymagana umiejętność obsługi skanera magazynowego HONEYWELL oraz 3 miesiące doświadczenia zawodowego.

Miejsce pracy:

Konstantynów Łódzki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach