Praca: Robotnik gospodarczy


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Dąbrowa
Numer: StPr/22/0632
OBOWIĄZKI:
UTRZYMANIE PORZĄDKU I CZYSTOŚCI W WYZNACZONYCH POMIESZCZENIACH ZAKŁADU, WYKONYWANIE DROBNYCH PRAC REMONTOWO-KONSERWACYJNYCH ORAZ NAPRAWCZYCH.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

UMIEJĘTNOŚĆ WYKONYWANIA DROBNYCH PRAC KONSERWACYJNYCH I ELEKTRYCZNYCH.

Miejsce pracy:

Dąbrowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie



Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik pralni

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: wczoraj
obsługa urządzen pralni, przyjmowanie asortymentu do prania Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych mile widziana
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: 2022-11-25
Porządkowanie terenów zielonych wewnątrz i na zewnatrz budynków , sprawdzanie stanu technicznego pomieszczeń , inne prace zlecone Wymagania inne: Umiejętność szybkiego i efektywnego uczenia się. Sumienność,...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Świnice Warckie-Kolonia
Dodane: 2022-11-25
Praca przy obróbce mięsa Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: książeczka sanepidowska
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2022-11-25
Prace porządkowe na posesjach: wewnatrz (mycie klatek, zamiatanie klatek, mycie balustrad, lamperii, okien) oraz na zewnątrz (zamiatanie podwórka, chodnika). Praca na terenie miasta Łodzi. Praca w godz 06;00-14:00...
POZNAJ OFERTĘ