Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/22/0577
OBOWIĄZKI:
wg zakresu czynności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Gusin
Dodane: wczoraj
1. Sadzenie warzyw, 2. Pielenie i pielęgnacja, 3. Zbiór oraz przygotowanie do sprzedaży, 4. Inne drobne prace na terenie gospodarstwa. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia:...
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik gospodarczy/opiekun zwierząt

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
pielęgnacja i karmienie zwierząt w schronisku, pomoc w interwencjach, utrzymanie czystości na terenie schroniska Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Sortowacz surowców wtórnych

sortowanie surowców wtórnych na poszczególne frakcje; identyfikowanie poszczególnych rodzajów surowców w celu umieszczania wysortowanych odpadów w wyznaczonych zsypach lub pojemnikach; obsługiwanie pasa ręcznego...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: 2022-06-30
mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnychmycie i dezynfekcja urządzeń kuchennychuzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w toaletach i kuchniopróżnianie koszy na śmiecizamiatanie, mycie podłógmycie...