Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Żelechlinek
Numer: StPr/21/1014
OBOWIĄZKI:

prace porządkowe na terenie gminy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Żelechlinek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik zmiany nocnej

McDonalds Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: wczoraj
zaangażowania książeczki sanitarno-epidemiologicznej nie wymagamy doświadczenia konserwacja sprzętów mycie sprzętów dbanie o czystość sali jadalnej oraz terenu zewnętrznego w Restauracji

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik fizyczny (pomocnik)

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2021-09-24
Miejsce pracy: Niemcy OPIS PRACY: Proste i powtarzalne prace pomocnicze na magazynie lub hali produkcyjnej Czynności nie wymagające dłuższego przyuczenia Pakowanie i układanie towaru Kontrola jakości Inne...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik fizyczny - wysyłkowy magazyn spożywczy

Dodane: 2021-09-23
Miejsce pracy: Monachium(Niemcy) Praca od zaraz - mile widziane pary / grupy OPIS PRACY: Proste prace na magazynie z asortymentem suchym - spożywczym Realizacja zamówień zgodnie z listą (skaner) dla klienta...