Praca: Robotnik gospodarczy


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Łochyńsko
Numer: StPr/21/0204
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie porządku i czystości na terenie DPS-u oraz parkingu; koszenie trawy; pielęgnowanie krzewów itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Umiejętność pracy w zesple, sprawność fizyczna.

Miejsce pracy:

Łochyńsko


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim



Zobacz podobne oferty

Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: wczoraj
prace porządkowe i konserwacje w pasach dróg gminnych, na terenie nieruchomości stanowiących Własność Gminy Rawa Maz.
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik fizyczny/ pomocnik lakiernika

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Niedośpielin
Dodane: wczoraj
malowanie drobnych elementów, oklejanie i czyszczenie maszyn Wymagania konieczne: Uprawnienia: Chęci do pracy Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik placowy-segregacja złomu

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: wczoraj
segregacja złomu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Lokalizacja: łódzkie/ Przatówek
Dodane: wczoraj
wykonywanie prac porzadkowych na terenie posesji Domu, wykonywanie prac naprawczych w budynku i wokół budynku DPS, otwarcie i zamykanie bramy wjazdowej, obsługa i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywwanego w...
POZNAJ OFERTĘ